Kush e vrau Lear Kurtin?/Thirrja e fortë e ekspertit të kriminalistikës: Nxirrni filmimet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço u bën thirrje autoriteteve përkatëse të nxjerrin pamjet e marketit, ku ka ndodhur ngjarja me Lear Kurtin, i cili humbi jetën në duart e policisë.

“Nxirrni filmimet e marketit që i mbani të kyçura në kasafortë. Tregohuni perëndimor, siç bëjnë gjithë policitë evropiane. Shfaqni integritet dhe bëni transparencë.

Më mirë një polic i dënuar sesa një polici e tërë e njollosur dhe pa besimin e publikut”, shkruan ai.


Të fundit

Akuzat lidhur me çështjen ‘McGonigal’, ministrja Ibrahimaj: Bëhet për zhurmë

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delinda Ibrahimaj u pyet dhe për akuzat e ngritura nga opozita për çështjen e...

Vdekja e nënës 30-vjeçare në maternitet/ Familjarët akuza mjekut: I ka bërë gjilpërë…

Disa orë pasi 30-vjeçarja M.V ndërroi jetë në ambientet e spitalit "Koço Gliozheni" 4 ditë pasi solli në jetën foshnjen e saj, familjarët e...

“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty, përse po…

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e...

Vrasja që tronditi vendin/ Flet djali i viktimës në Gramsh: Mos ma njollosni babain

Nipi i Xhevit Sinanit ka folur pas krimit të rëndë në Gramsh, ku i moshuari vrau gruan dhe vëllain e tij. Djali i viktimës, Shaqir...

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco Gliozheni” thekson se lindja e...

Lajme të tjera

Web TV