Veliaj apo Alimehmeti? E zbulon parashikuesja e njohur: Ja kush do të fitojë në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Zgjedhjet e ardhshme vendore në Shqipëri do të mbahen më 14 maj të vitit 2023, sipas dekretit të nënshkruar nga Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj.

Irini Kakacaj, parashikuesja që ka tronditur rrjetet sociale, mediat me parashikimet e saj të frikshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Ajo bëri një parashikim në lidhje me zgjedhjet vendore dhe tha një emër se kush i fiton ato.

Sipas saj, mes tre kandidatëve që i përmendi moderatorja e njohur, Erjona Rusi, Kakacaj tha se Bashkinë e Tiranës e merr Ilir Alimehmeti dhe jo Erion Veliaj.

Të fundit

Parashikimi i motit/ Temperatura të ulta në gjithë Shqipërinë

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët, por relativisht i ftohtë do të mbizotërojë në të gjithë territorin e vendit deri...

Horoskopi ditor, 10 Dhjetor 2023

DASHI Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt...

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season, me rezultat 123-109 ndaj Indiana...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Lajme të tjera

Web TV