test

Dasma kthehet në tragjedi! Dhëndri qëllohet për vdekje sapo del nga kisha

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një dasmë është kthyer në tragjedi në Meksikë pasi dhëndri është qëlluar për vdekje sapo ka dalë nga kisha, pas përfundimit të ceremonisë.

32-vjeçari Marco Antonio Rosales Contreras, u qëllua me armë disa metra larg të ftuarve të dasmës vetëm pak kohë pasi lidhi kurorë.

Fatkeqësisht ai ka humbur jetën para se të arrinte në spital, shkruajnë mediat e huaja.

Të fundit

“Alma Arrazi, fillimi i fundit tragjik”/ Ja çfarë i tha bashkëshorti para aktit fatal

Rasti i Alma Arrazit, e cila u vetëmbyt në ujërat e lumit Buna sëbashku me 3 fëmijët e mitur,...

E përplasin me makinë dhe më pas e rrahin, 5 persona bëjnë për spital 18-vjeçarin

Një 18 vjeçar është dhunuar me mjete të forta nga disa persona në Korçë, raporton për Balkanweb, gazetarja Lorena Kodra. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

“A e di se kë ke përballë?”/ Plas grushti në Për’puthen (Video)

Ndonëse zyrtarisht ka mbaruar si program për këtë sezon, në studion e emisionit të dashurisë Për’puthen janë rikthyer të gjithë ish-konkurentët ku janë vendosur...

Korçë/ Dhunohet oficeri i krimit ekonomik, u godit me grusht në fytyrë nga një i dehur

Sipas policisë së Korçës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në një lokal në qytetin e Korçës ku një i dehur e ka...

NOTAT/ Hysaj ‘tradhton’ sërish Kombëtaren, Laçi më i miri i ndeshjes! Strakosha hero

Shqipëria barazoi 2-2 kundër Kroacisë në raundin e dytë të Grupit B për Euro 2024. Pas ndeshjes "SofaScore" dhe "FlashScore" kanë dalë me notat...

Lajme të tjera

Web TV