Video e frikshme/ Qeni lëviz nëpër qytet me një kokë njeriu në gojë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Banorët e një qyteti në veri-qendror të Meksikës janë bërë pjesë e një skene horror, teksa kanë parë një qën të lëvizë në qytet me kokën e një njeriu në gojë.

Sipas Abcnews, një zyrtar i zbatimit të ligjit, tha se koka dhe pjesët e tjera të trupit ishin lënë në një kabinë automatike në qytetin Monte Escobedo të mërkurën vonë.

Mbetjet njerëzore u lanë me një mesazh që i referohej një karteli droge. Por përpara se policia të mund të vepronte, një qen endacak mori kokën e kufomës.

Një video e postuar në rrjetet sociale tregoi qenin duke ecur në një rrugë të errësuar, duke mbajtur kokën nga qafa në nofullat e tij, me sa duket duke synuar ta çonte në një vend të sigurt për ta ngrënë.

Kartelet e drogës në Meksikë shpesh lënë shënime së bashku me grumbujt e mbetjeve njerëzore të copëtuara, si një mënyrë për të frikësuar rivalët ose autoritetet.

 

Të fundit

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i...

Përmbyset autobusi me nxënës në Itali, plagoset rëndë shoferi

Një autobus me nxënës doli nga rruga në Baragiano në Potenza për të shmangur një përplasje kokë më kokë me një makinë, duke u...

Papa Françesku dërgohet në spital

Papa Françesku u dërguar sot në spitalin Gemelli në Romë pas një auditori të përgjithshëm të mbajtur në Vatikan për një ekzaminim mjekësor sipas...

Princi Harry humbet sfidën e Gjykatës së Lartë për mbrojtjen e sigurisë në MB

Princi Harry ka humbur një sfidë në Gjykatën e Lartë kundër qeverisë për nivelin e mbrojtjes së tij të sigurisë kur ai ndodhet në...

“Regjimi i Putin duhet të humbasë”, Zelensky në Tiranë: Dështimet e tij janë siguria jonë

“Dëshiroj të falenderoj ramën për mbështetjn personale për Ukrainën. Edi, e vlerësoj mikpritjen tuaj dhe mudnësinë që po na jep. Të gjithë e kuptojnë...

Lajme të tjera

Web TV