Horoskopi ditor, 1 nëntor 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

Nga java e kaluar ka pasur disa pengesa të vogla, por aspekti i mirë i Hënës do t’ju lejojë të rikuperoni nga orët e ardhshme. Sa i përket punës, angazhimi nga ana juaj është aty dhe lajmet nuk do të vonojnë të vijnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), në dashuri nuk jeni shumë të bindur dhe këtë e vërteton kundërshtimi i Venusit. Për sa i përket punës, keni krijuar pak tension dhe lodhje do të ndihet.

BINJAKËT

I bukur qielli i këtyre orëve, nëse në të shkuarën e afërt keni qenë protagonistë të një ndarjeje, dëshira për t’iu rikthyer dashurisë do të kthehet të ndihet! Për sa i përket punës, një nga ditët më të mira do të jetë ajo e 5 nëntorit.

GAFORRJA

Periudha është mjaft premtuese për ndjenjat… Shikoni përreth! Për sa i përket punës, keni pasur disa polemika, por tani është e mundur të rifilloni një etapë tjetër. Guxim!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), po përjetoni një moment të veçantë përsa i përket dashurisë, por ka ende shumë gjëra për të bërë! Sa i përket punës, ngadalësimet janë të mundshme dhe jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi. Prandaj, jini të durueshëm.

VIRGJIRËSHA

Qielli është i bukur për ndjenjat, falë kalimit të ri të Venusit. Për sa i përket punës, nëse duhet të bëni propozime, është më mirë t’i bëni ato deri në mes të nëntorit.

PESHORJA

Dashuria gjatë orëve të ardhshme do të duket e largët, por mos e humbni shpresën. Për sa i përket punës, nëse keni një projekt në gatishmëri, prandaj filloni në gjysmën e dytë të muajit.

Lexo edhe :  Është 30 vjeç, njihuni me qenin më të vjetër në botë

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), emocionet e sinqerta po vijnë falë hyrjes së Venusit në shenjën tuaj! Për sa i përket punës, do të jetë e mundur të fitoni një sfidë të rëndësishme, pse jo edhe vendimtare.

SHIGJETARI

Kombinime interesante për ndjenjat janë ato që do të ndodhin nga dita e 16-të e në vazhdim. Deri atëherë do të ketë disa ngritje dhe ulje. Sa i përket punës, ka një atmosferë tjetër. Ndoshta duhet të prisni të bien disa “degë të thara” nga pema që të mos rrezikoni kur merrni frytet …

BRICJAPI

Mund të ketë ndonjë grindje në lidhje me çështjet familjare gjatë ditëve në vijim. Për sa i përket punës, jeni mjaft i acaruar, ngaqë ju duhet të realizoni disa projekte.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), ujëra të trazuara për zemrën, apo edhe fërkimi me partnerin, është mëse i mundur. Për sa i përket punës, mos e tërhiqni shumë “litarin”, si dhe kushtojini më shumë vëmendje shpenzimeve.

PESHQIT

Në këto ditë do të jetë e mundur të takoni njerëz të këndshëm që do t’ju ndihmojnë të harroni të kaluarën e vjetër. Për sa i përket punës, favorizoni dhe shtoni kontaktet. Një kënaqësi ekonomike edhe më e madhe mund të vijë.

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV