Pamje të rënda/ Të shtëna me armë, vritet reperi i famshëm

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Hjuston të Teksasit ku reperi amerikan Takeoff është qëlluar për vdekje.

Sipas mediave vendase, Takeoff, emri i vërtetë i të cilit është Kirshnik Khari Ball, ka mbetur i vdekur ditën e sotme rreth orës 2:30 të mëngjesit në një rrugicë për bowling të quajtur 810 Billiards & Bowling Houston.

Sipas dëshmitarëve Takeoff ishte duke luajtur kur në një moment filluan të ziheshin dhe më pas debati degradoi deri në përdorimin e armëve.

28-vjeçari u qëllua në kokë dhe fatkeqësisht humbi jetën menjëherë.


Të fundit

VIDEO/ Të pashmangshëm, Reali mposht Atleticon në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Real Madrid ka mposhtur Atletico Madrid në kuadër të çerekfinales së Kupës së Mbretit me rezultat 3-1, pas kohës...

Do ketë “non grata” nga BE për politikanë shqiptarë? Ambasadorja shpjegon rregullat

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë Christine Hohmann është pyetur nga gazetarja Erla Mëhilli nëse do të ketë nga Brukseli vendime drastike për zyrtarët...

Akuzat për lidhjen me McGonigal/ Reagon Rama: S’ka lidhje me atë që ulëritet në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për aferën me ish-zyrtarin e lartë të FBI-së Charles McGonigal për të dëmtuar...

Kush e bleu ish-zyrtarin e FBI?/ Ja si përgjigjet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu tha  në emisionin Now në Euronews Albania se opozita në Shqipëri janë duke trilluar mbi aktakuzën ndaj ish-zyrtarit...

“Ik me gjithë puthje, se dua hiç…”/ Zihen keq Kiara dhe Luizi: Krenaria jote të djeg

Kiara dhe Luizi janë zënë sot keq me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi pas një bisede me Oltën, e cila këshilloi Kiarën që ta puthte Luizin...

Lajme të tjera

Web TV