Beniada në një lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, çifti ‘kapet mat’ (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani pranoi para pak kohësh publikisht lidhjen e dashurisë. Mirëpo, ajo nuk dha detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”, u shpreh Beniada përballë Edi Manushit.

Megjithatë, mediat rozë kanë zbuluar partnerin e saj, që është Blerti Hajdari, vëllai i Arbër Hajdarit, opinionistit të “Big Brother”.

Megjithatë, Arbri nuk ka qenë ‘shkes’ i çiftit, pasi dy të rinjtë janë njohur gjatë “Procesi Sportiv”, ku Blerti është ftuar vazhdimisht si një ish-futbollist i mirënjohur.

Në premierën e filmit “Sofia” të Eduart Grishaj ata kanë qene të dy dhe fotot nga “Panorama Plus” e konfirmojnë këtë.

Të fundit

Ekzekutuan babain, psikologia zbardh shkaqet: Kjo ka ardhur si rezultat i dhunës

Psikologia Manolita Hida thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nga fëmijët e tij, është kryer pasi ai ka...

Angelina Jolie bëhet bionde dhe duket yll

Duket se aktorja e njohur e ka gati formulën e kapërcimit të stinëve nga dimri i ftohtë në pranverën e ngrohtë, përmes një ndryshimi...

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët, ndërsa zoti Trump ndeshet edhe...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

Lajme të tjera

Web TV