Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Hakmarrja, Juve-Inter është e frikshme”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E diela na shoqëron me disa ndeshje fantastike, por ndeshja e cila merr vëmendjen e ditës do të jetë derbi Juve-Inter.

Për më tepër, ndjekim disa nga titujt kryesorë për ditën e sotme:

La Gazzetta dello Sport fokusohet menjëherë te fitoret me peshë nga Milani dhe Napoli. “Giroud nuk dorëzohet”, shkruan italiania bashkangjitur një fotoje të gjestit të madh teknik që çoi në gol.Prima Pagina La Gazzetta dello Sport 06/11/2022

Corriere dello Sport shkoi pak më ndryshe, sepse titulli më i rëndësishëm i kushtohet Napolit : “I paarritshëm”, pas fitores së fortë ndaj Atalantës, napolitanët ikin në pozitën e parë.Prima Pagina Corriere dello Sport 06/11/2022

TuttoSport niset nga derbi italian: “Hakmarrja, Juve-Inter është e frikshme”. Derbi i Italisë do të luhet në ditën e sotme, me bardhezinjtë që vijnë nga një formë jo e mirë.Prima Pagina Tuttosport 06/11/2022

Mundo Deportivo nënvizon lamtumirën madhështore që Camp Nou i bëri Piques: “Do të kthehem”. Një përqafim i ngrohtë dhe mbështjellës për një lojtar që është absolutisht ka qënë vendimtar për fatin e Barcelonës.Prima Pagina Mundo Deportivo 06/11/2022

Nga ana tjetër, në AS, ata zgjodhën një foto paksa më ndryshe, atë të Piqué të mbajtur në triumf dhe titulli është: “Këtu kam lindur, këtu do vdes”.Prima Pagina AS 06/11/2022

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV