Shtëpia plot me foto të tij/ Vis Martinaj kishte ‘fiksim’ këtë personazh të njohur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Zhdukja e të shumëkërkuarit të Policisë, mbetet e rrethuar me mister. Me kalimin e javëve dhe muajve, shpresat për zbulimin e fatit të tij, i ashtuquajturi ‘mbreti i lojërave të fatit’, sa vijnë dhe zbehen.

Përpos modeleve dhe luanëve, Martinaj ishte i fiksuar pas personazhit të botës së krimit dhe drogës, Tony Montana, luajtur me mjeshtëri nga aktori Al Pacino në një nga filmat më të famshëm gjatë 40 viteve të fundit.

Siç shkruan Prapaskena, muret e ambienteve që frekuentoheshin nga Martinaj ishin të mbushura me fotot e Tony Montanës dhe momente të fiksuara nga filmi.

Disa nga miqtë e tij të ngushtë thonë se Martinaj, i frymëzuar deri në fiksim, është përpjekur të imitojë jetën që bënte Tony Montana në film.

Të fundit

Horoskopi i ditës, e premte, 19 Prill 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kohët e fundit nuk keni pasur shumë fat në dashuri, por tani mund të filloni të rikuperoheni, ndaj hapuni...

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League falë suksesit...

Roma triumfon sërish ndaj Milanit dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Europa League

Roma kalon në gjysmëfinalet e Europa League, ndërsa eliminon Milan-in, pas fitores me rezultatin e përgjithshëm 3-1 të dy ndeshjeve çerekfinale. Pas takimit në “San...

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem, ja çfarë u ndodh këtyre 5 shenjave të Zodiakut

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem dhe fillon zyrtarisht sezoni i shenjës së dytë të kalendarit astrologjik. Kjo ditë do të sjellë ndryshime...

Çfarë është “mashtrimi i së ardhmes? Flamuri i kuq në një raport në çift

Është normale të imagjinoni një të ardhme me dikë që ju intereson, sidomos pasi takimi i parë ka shkuar shumë mirë dhe jeni në...

Lajme të tjera

Web TV