Dollari dhe euro mbeten në vend/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 114 lekë dhe shitet 120 lekë.

Euro blihet me 115 lekë dhe shitet 120 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.2 lekë dhe shitet me 137.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me  115.8 lekë, ndërsa në shitje me 121.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 83.5 lekë dhe në shitje me 89.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

 


Të fundit

Dhunuan nënën e moshuar/ Nusja e mohon: E ka inskenuar për të përfituar banesën

Në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” është trajtuar një rast i rëndë ku një grua e moshuar...

Shmanget tragjedia/ Fëmija 13-muajsh gëlltit kanabis, shpëton mrekullisht nga mbidoza

Një fëmijë 13-muajsh ka përfunduar në spital pasi kishte gëlltitur kanabis. Ngjarja ka ndodhur në Palermo të Italisë ndërsa bëhet e ditur se vogëlushi...

“Made in Italy”/ Sekuestrohen mijëra veshje ‘false’ prodhuar në fasoneritë shqiptare

Rreth 75 mijë veshje me vlerë 8 milionë euro, prodhuar në Shqipëri, Bullgari e Tunizi janë sekuestruar nga Guardia di Finanza Italiane e Venezias...

“Është çmontuar totalisht”/ Trondit Frrok Çupi: Sali Berisha nuk futet dot në Itali

Analisti Frrok Çupi u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se Sali Berisha nuk mund të futet dot as në shtetin italian për...

Lajme të tjera

Web TV