Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Kampionët e vitit”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fitorja e Napolit ndaj Empolit dhe ajo e Barcelonës ndaj Osansunës, do të jenë kryefjalë e mediave sportive për ditën e sotme. Napoletanët janë skuadra me më shumë pikë të grumbulluara gjatë vitit 2022 dhe do ta mbyllin si lider të Serie A.

Ndjekim disa nga titujt kryesorë të mediave botërore sportive për ditën e sotme:

La gazzetta dello Sport hapet me titullin: “Napoli vazhdon” dhe “Milani Frenon ”. Napoli vazhdon të shkëputet në Serie A dhe barazimi i Milanit ndaj Cremoneses e ndihmoi më tepër.Prima Pagina La Gazzetta dello Sport 09/11/2022

“Kampionët e vitit” ka shkruar Corriere dello Sport, e cila i bën homazhe super liderit Napoli, të kurorëzuar si kampionët e vitit 2022.Prima Pagina Corriere dello Sport 09/11/2022

Tuttosport hapja i kushtohet intervistës me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez: “Ta ndryshojmë futbollin”. Nuk heqim dorë nga projekti i Superligës. Ndërkohë, Juventus dëshiron ende të besojë në kampionat.Prima Pagina Tuttosport 09/11/2022

“Barça po udhëheq botën” është titulli i prestigjiozes Marca. Barcelona e mbyll vitin 2022 si lidere e La Ligas pas fitores me vuajtje ndaj Osansunës dhe perlës së Raphinhas.Prima Pagina Marca 09/11/2022

Katalanasja Sport hapet me titullin “Heorike”, duke u fokusuar gjithashtu tek paraqitja fantastike e Barçës në La Liga.Prima Pagina Diario SPORT 09/11/2022

Në Britani, Mirror Sport vendos si titull kryesor: “Plagët dhe vijat”. Trajneri i SHBA-së, Berhalter paralajmëron Southgate se dëshiron të “krenojë” Amerikën duke krijuar histori dhe duke mposhtur Anglinë në “Black Friday” gjatë Kupës së Botës.Prima Pagina Mirror Sport 09/11/2022

Të fundit

Angli – Spanjë, rivaliteti i dy mbretërive

Nga Leonard Veizi   Mesdhetarët e nxehtë e të shkathët përballë ishullorëve të ftohtë e të kalkuluar. Të dy vendet kanë...

Beleri niset për Strasburg, Burgjet firmosin lejen shpërblyese

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka konfirmuar se Dhionisis (Alfred) Beleri, i cili vuan dënimin për më shumë se një vit në IEVP Fier,...

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej po aq vitesh e pa...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Lajme të tjera

Web TV