Braçe “ëmbëlson gojën” në Kuvend/ Thërret disa herë zemër deputeten e PD

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti socialist Erion Braçe, duket se është munduar të rregullojë atë që bëri Rama dje në Kuvend ndaj kolegëve opozitarë, me gjuhë jo etike.

Gjatë diskutimeve të sotme për paketën fiskale dhe projekt-buxhetin 2023,  Braçe i është drejtuar disa herë deputetës Ina Zhupa me “Zemër”.

Braçe: Unë nuk flas për protestën zemër. Unë flas për bujqësinë

Zhupa: Nuk dëgjohet

Braçe: Unë nuk flas për protestën. Je atje larg zemër nuk je këtu

Të fundit

Sevilla mposht Romën me anë të 11-të metërshave dhe shpallet kampione e Europa League

Sevilla në qiellin e shtatë. Skuadra andaluziane triumfon në finalen e Europa League-s ndaj Romë në ruletën e penalltive,...

“Rritja e pagave për deputetët, skandaloze”/ Islami: Duhet të niste nga shtresat e ulëta

Rritja e pagave të administratës publike, mes të cilëve ministrave dhe deputetëve ishte temë diskutimi në në emisionin “Bardh a Zi” në ABC News....

Ligji i ri për pronat/ Manja: Deri në Dhjetor 2024 shqyrtohen 9 mijë kërkesa

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja,ka folur në emisionin “Opinion” për vendimin e Këshillit të Ministrave për ndryshimet në ligjin e pronave për të kompensuar...

Komandanti i KFOR-it/ Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për viktimat

Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur zi për...

“Nuk e lejoj as të gjallë e as të…”/ E bija falsifikon firmën dhe i merr nënës shtëpinë

Më 21 Mars, emisioni Stop transmetoi problemin e zonjës Varvara Kapurani, një 77-vjeçare nga Elbasani, e cila pas vdekjes së të shoqit dhe pas...

Lajme të tjera

Web TV