Shkëlzeni ka një vajzë e një djalë, çudit Armina Mevlani: Do ta birësoja një fëmijë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja Armina Mevlani ka bërë një deklaratë të rëndësishme.

Teksa flisnim për adoptimin e fëmijëve, sot në emisionin “Goca dhe Gra”, ajo u shpreh e hapur për një mundësi të tillë.

PJESË NGA BISEDA:

Pyetje: A do ta adoptoje një fëmijë?

Armina Mevlani: Po. Nëse do të kisha pasur mundësinë të bëja fëmijë, absolutisht që po.

Vetë partneri i saj, Shkëlzen Berisha është babai i dy fëmijëve, Medina dhe Lajdoni, nga martesa e tij e pare me Sadije Berishën.

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV