Shkrumbohen gjatë natës makinat e biznesmenit në Vlorë, zjarrvënia e qëllimshme!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy makina na pronësi të 49-vjeçarit Arjan Gogo në Vlorë janë djegur gjtë gjatës.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit në fshatin Nartë, Vlorë dhe dyshohet se zjarrëvënia është e qëllimshme.

Në njoftimin e bluve thuhet se “ka rënë zjarr dhe janë djegur dy automjete, në pronësi të shtetasit A. G., 49 vjeç, banues në fshatin Nartë.”

Goga rezulton pronar i një restoranti në Nartë, por nuk dihet nëse kjo zjarrëvënie ka të bëjë me konkurrencën apo për ndonjë arsye tjetër.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Të fundit

14 Maji/ “Luftë” mes 2 PD-ve në KQZ, secili komisionerët e tij

Kryetari de facto i Partisë Demokratike Sali Berisha ka dorëzuar dje në KQZ listën për anëtarët e KZAZ-ve për...

Takimi McGonigal-Rama/ Berisha në sulm, paralajmëron protesta

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar protesta të thirrura nga opozita kundër kryeministrit Edi Rama. Si po e shfrytëzon Berisha aferën e dyshuar të Ramës...

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj....

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Lajme të tjera

Web TV