Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Lewandowski i artë”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

 

Ndjekim disa nga titujt kryesorë për ditën e sotme:

La Gazzetta dello Sport sigurisht që hapet me Interin:”Inter shënon 6”. Zikaltërit morën në shtëpi tre pikë të arta kundër Bolognas për të vazhduar duke u ngjitur në renditje.Prima Pagina La Gazzetta dello Sport 10/11/2022

Corriere dello Sport nuk është në një rrugë kaq të ndryshme. Gazeta romake, ndoshta me një notë pak më të hidhur, hapet me titullin: “Duket si Inter”. Megjithatë, në nivel të ulët ka hapësirë ​​edhe për Juventusin dhe Napolin. Bardhezinjtë shkojnë në Verona me mungesa të mëdha, përfshirë Dusan Vlahovic dhe Federico Chiesa.Prima Pagina Corriere dello Sport 10/11/2022

Megjithatë, një zgjedhje ndryshe për Tuttosport. Gazeta torineze në fakt ka si titull hapës: “Juve driblon Vlahovicin”. Dusan mungon ndaj Veronës për të menaxhuar formën edhe në kuadër të Kupës së Botës.Prima Pagina Tuttosport 10/11/2022

Robert Lewandowski është në qendër të vëmendjes në Evropë dhe në mbarë botën. Sulmuesi polak kishte disa argumente për karton e kuq kundër Osasunas, por në orët e fundit ai mori çmimin Këpuca e Artë, falë më shumë se 30 golave ​​të shënuar për Bayern Munich sezonin e kaluar. Mundo Deportivo kryeson me titullin “Lewandowski i artë”.

Kopertina e El Mundo Deportivo (Spanjë)

Edhe Marca hap faqen e saj të parë me bomberin polak: “Ari në këpucë”. Lewandowski arriti të fitonte çmimin individual për të tretin vit radhazi.Prima Pagina Marca 10/11/2022

AS hapet duke nënvizuar fjalët e Carlo Ancelottit. Trajneri italian doli dje në sallën e shtypit për të mbrojtur  Karim Benzema  nga zërat që qarkullonin për mospërfshirjen e tij të qëllimshme me Real Madridin. Trajneri merengues e ka shumë të qartë se “është i pari që zhgënjehet”.Prima Pagina AS 10/11/2022

Të fundit

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Lajme të tjera

Web TV