“Pse më lëvize gruan nga puna”/Si degjeneroi debati mes Kryebashkiakut dhe ish-punonjësit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Janë zbardhur detaje të reja nga sulmi me thikë ndaj kryebashkiakut të Divjakës, Fredi Kokoneshi paraditen e sotme.

Kokoneshi ka pasur një debat me tone të ashpra me Ergest Xhelilin, ish-punonjës IT i bashkisë së Divjakës, i cili më pas e ka qëlluar me thikë.

Në këto momente ka ndërhyrë shoferi i Kokoneshit për t’i ndarë, por Xhelili ka goditur edhe këtë të fundit.

Mësohet se Ergest Xhelili ka debatuar me kryebashkiakun e Divjakës për lëvizjen nga punë të bashkëshortes infermiere.

Sakaq, Kokoneshi është dërguar në spitalin e Lushnjës me disa plagë në trup, teksa autori është ndaluar nga policia

Të fundit

Kroaci/ Përfshihet nga flakët depoja e plastikës, mbyllen shkollat

Një zjarr i madh shpërtheu në mëngjes në një depo plastike në qytetin lindor kroat të Osijekut, i cili...

Paralajmërimi i ekspertëve: Mos hani kurrë këto katër ushqime

Ndoshta duhet të mendoni dy herë, herën tjetër kur blini diçka nga supermarketi. Ekspertët e sigurisë ushqimore kanë zbuluar katër ushqimet e shitura në raftet...

Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ju ka marrë partneri juaj? Përtej kimisë, romancës, dashurisë, tërheqjes që ekzistonte patjetër mes jush, për të qenë bashkë...

Zyrtare/ Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në 6 shtete dhe 3 kontinente

Kupa e Botës 2030 do të jetë thelbësisht e ndryshme nga të gjitha të mëparshmet. Duke përfituar nga festimi i 100-vjetorit të turneut (filloi...

“Nuk ndryshon norma bazë e interesit”/ Sejko: Ekonomia shqiptare ka vijuar të rritet

Guvernatori i Banksës së Shqipërisë, Gent Sejko deklaroi se norma bazë e interesit nuk do të ndryshojë. Gjatë një konference për mediat, Sejko u shpreh...

Lajme të tjera

Web TV