Qendra tregtare në Tiranë përfshihet nga flakët, njerëzit nxitojnë të dalin jashtë(VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndërtesa e qendrës tregtare Coin, në Tiranë, është përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Njerëzit brenda qendrës kanë nxituar të dalin jashtë. Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, dhe nëse ka të lënduar e dëme materiale.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë zjarrfikësit, për të vënë në kontroll flakët, siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Fjala.al.

Të fundit

Inter mposht Atalantën dhe siguron pjesëmarrjen në Champions në sezonin e ardhshëm

Inter ka siguruar matematikisht kualifikimin në Champions League, pas fitores 3-2 në shtëpi ndaj Atalantës. Skuadra e Inzaghit pozicionohet...

Mbyllet në barazim Strasbourg-PSG, parizienët shpallen kampion të Ligue 1 për herë të 11

PSG fiton për herë të 11-të në histori titullin kampion në Francë. Skuadra pariziene e siguroi matematikisht vendin e parë një javë para fundit...

Tensionet në veri, Sveçla në Leposaviç: Këtu është Republikë e Kosovës

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, sot ishte për vizitë në Leposaviç, ku u prit nga kryetari i ri i komunës,...

Ish diplomati amerikan Henry Kissinger feston 100 vjetorin e lindjes

Ish sekretari amerikan i Shtetit dhe këshilltari presidencial Henry Kissinger feston 100 vjetorin e lindjes këtë të shtunë, duke kapërcyer për jetëgjatësinë shumë bashkëkohës...

Historike/ Luton Town mposht Coventryn dhe rikthehet në Premier League pas 31 vitesh

Luton Town do të luajë në edicionin e ardhshëm (i 32-ti) në Premier League, pasi mposhti 6-5 në ruletën e penaltive Coventry-n, në finalen...

Lajme të tjera

Web TV