Nisin xhirimet/ Historia e bujshme e Borës dhe Donaldit kthehet në film

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë çifti më i përfolur i momentit, të cilët duket se do e shfrytëzojnë famën për të sjellë një film që flet për historinë e tyre të dashurisë. Ndonëse të angazhuar në botën e televizionit, po përgatisin një film me disa seri ku në fokus do të jenë ata të dy.

Xhirimet kanë nisur ndërsa marrin pjesë edhe kolegët e tyre. Projekti pritet të mbyllet në fund të vitit të ri dhe transmetimi do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv, shkruan Panorama. Filmi do të jetë komedi, por nuk do të mungojnë situata komike duke qenë se edhe Donaldi është aktor.

Po ashtu, çifti po përgatitet për të nisur bashkëjetesën dhe po kërkojnë që të marrin shtëpi së bashku. Kjo vjen pas një historie 4-vjeçare plot me ulje e ngritje, por që i ktheu në çiftin më të ndjekur.

 

Të fundit

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç,...

Shtetet e fuqishme botërore bien pre e hakerave, mes tyre dhe Italia

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së sigurisë kompjuterike në Itali, të Agjencisë Kombëtare të...

Bayern Munchen fiton me goleadë në transfertën e Wolfsburgjt, Musiala realizon një perlë

Pas disa barazimeve radhazi, Bayern Munchen është rikthyer te fitorja në kampionat. Bavarezët triumfuan 2-4 në transfertë ndaj Wolfsburg. Ekipi i Nagelsmann vendosi ndeshjen...

Sudani Jugor: Papa bën thirrje që njerëzit të refuzojnë “helmin e urrejtjes”

Papa Françesku e ka përfunduar pelegrinazhin e paqes në Sudanin Jugor, duke organizuar një meshë të hapur për mijëra pjesëmarrës. Ai i ka bërë thirrje...

Harry Kane rekordmen/ Tottenham mposht Manchester Cityn, buzëqesh Arsenali

Harry Kane, golashënuesi i tretë më i mirë në historinë e Tottenhamit (267 gola). 29-vjeçari, me golin që realizoi ndaj kampionëve në fuqi të...

Lajme të tjera

Web TV