I fejuar me balerinën? Redon Makashi përgënjeshtron lajmin: S’kam asnjë lidhje me atë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kantautori dhe këngëtari i njohur Redon Makashi ka përgënjeshtruar lajmin se është fejuar në balerinën e njohur, Rexhina Çuko.

Gjithçka nisi nga një foto, ku këngëtari shihej krah Rexhinës e cila në gisht kishte një unazë të fejesës dhe kaq mjaftoi që në media të aludohej se personat në fjalë ishin në një lidhje.

Redoni me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se nuk ka asnjë lidhje me personin në fjalë.

“Pergenjeshtrim ! Lajmi qe po qarkullon ne disa portale ne lidhje me jeten time private nuk eshte i vertete. Deshiroj te sqaroj publikun tim se une nuk kam asnje lloj lidhje me personin qe shfaqet ne foto krah meje!” shkruan këngëtari në postimin e tij.


Të fundit

VIDEO/ Të pashmangshëm, Reali mposht Atleticon në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Real Madrid ka mposhtur Atletico Madrid në kuadër të çerekfinales së Kupës së Mbretit me rezultat 3-1, pas kohës...

Do ketë “non grata” nga BE për politikanë shqiptarë? Ambasadorja shpjegon rregullat

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë Christine Hohmann është pyetur nga gazetarja Erla Mëhilli nëse do të ketë nga Brukseli vendime drastike për zyrtarët...

Akuzat për lidhjen me McGonigal/ Reagon Rama: S’ka lidhje me atë që ulëritet në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për aferën me ish-zyrtarin e lartë të FBI-së Charles McGonigal për të dëmtuar...

Kush e bleu ish-zyrtarin e FBI?/ Ja si përgjigjet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu tha  në emisionin Now në Euronews Albania se opozita në Shqipëri janë duke trilluar mbi aktakuzën ndaj ish-zyrtarit...

“Ik me gjithë puthje, se dua hiç…”/ Zihen keq Kiara dhe Luizi: Krenaria jote të djeg

Kiara dhe Luizi janë zënë sot keq me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi pas një bisede me Oltën, e cila këshilloi Kiarën që ta puthte Luizin...

Lajme të tjera

Web TV