“Sot mund të isha në Kuvend”, Klodiana Lala tregon ofertën nga partitë politike

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetarja Klodiana Lala tha se i është ofruar mundësia për të qenë pjesë e Kuvendit të Shqipërisë.

E ftuar në ‘ABC e Pasdites”, Lala tha se nuk e kishte pranuar.

Ajo shtoi se nuk preferon ta bëjë publike forcën politike që i ka bërë ofertën, por i është përgjigjur me fjalët: Ky kostum, nuk bën për mua, është i pistë!

 “Para disa kohësh mora një ofertë për të hyrë në politikë, edhe mund të isha sot në Parlament. S’kam për ta bërë publike nga kush forcë erdhi dhe personi, i cili më bëri ofertën, ju përgjigja shumë shkurt: ky është një kostum i pistë që nuk bën për mua,”- tha Lala.

 


Të fundit

Porti i ri Tregtar në Porto Romano, Balluku: Investim strategjik për Shqipërinë

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku zhvilloi një takim sot me përfaqësues nga një serë kompanish dhe institucionesh financiare ndërkombëtare, të interesuara...

COVID-19, MSH: 10 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid dhe vaksinimin kundër gripit, për të forcuar mbrojtjen ndaj...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së janarit në klubin emilian për...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Lajme të tjera

Web TV