Burri i bën gjëmën bashkëshortes, djeg pa dashje 13 mijë euro që kishte fshehur në oxhak

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

13 mijë euro u dogjën brenda pak minutave në Greqi, kur një burrë ndezi oxhakun pa ditur se bashkëshortja e tij kishte fshehur në oxhak plot 13 mijë euro.

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet një video në Tik Tok, ku përdoruesit tregon se si mijëra euro u dogjën si të ishin letër për shkak se çifti nuk kishin komunikim të mirë mes tyre.

Menjëherë pas publikimit video është bërë virale në Tik Tok.

“Kur në 2 minuta 13 mijë eurot që ke fshehur në oxhak bëhen shkrumb e hi ” është titulli i videos.

Siç shpjegon vajza që ka ngarkuar videon, duke iu përgjigjur pyetjeve të përdoruesve të Tik Tok, gruaja në fjalë kishte fshehur në oxhak 13 mijë eurot që kishte mbledhur me partnerin e saj, duke menduar se ishte një vend i mirë për t’i fshehur.

Por ajo harroi të njoftonte bashkëshortin, i cili sapo u kthye në shtëpi, ndezi oxhakun dhe kështu paratë u bënë hi. Sakaq mësohet se nga shuma totale u shpëtuan pesë mije euro, pasi çifti arrit ti nxirrte paratë në kohë nga oxhaku.

@makodaduna #λεφτα #αθηνα #money #crazy #τρελοκομειο#greece ♬ Money, Money, Money – Rajaton

Të fundit

-79°C, e sërish pritet ulje! Verilindja e SHBA-ve nën temperatura të ulëta kërcënuese

Pjesa verilindore e SHBA-ve është përfshirë këtë fundjavë nga temperatura në nivele të ulëta e të rrezikshme. Në pikën...

G-7, Evropa arrijnë marrëveshje për kufirin e çmimit të naftës ruse

Sekretarja amerikane e Thesarit, Janet Yellen tha të premten se vendet e industrializuara të Grupit të Shtatëshes po vendosin një çmim tavan për produktet...

Putin ka gati planin 2 të luftës/ Do të zgjasë deri në Pranverë, trupat në gatishmëri

Qindra mijëra trupa, tanke, sisteme të blinduara, antitank, robotikë dhe, në sfond, armë bërthamore taktike të gjeneratës së re po mobilizohen nga Moska në...

“Më fal xhaxhi…”, 21-vjeçari shqiptar grabit italianin nën kërcënimin e armës

Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet se ka kryer një grabitje me armë në Firenze. Sipas mediave italiane, i...

Kejsi surprizon Stresin: Të mbështes edhe sikur çdokënd ta kesh kundër!

Ish partnerja e Stresit, Kejsi ka reaguar për herë të parë që prej hyrjes së Stresit në Big Brother Kosova. Ajo i ka uruar...

Lajme të tjera

Web TV