Prej kohësh larg politikës, Basha shfaqet ‘i pashqetësuar’ në Panairin e Librit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klima e ndezur politike në vend dhe akuzat për Portin e Durrësit mes opozitës dhe mazhorancës, nuk e shqetësojnë më Lulzim Bashën. Ish-kryetari i Partisë Demokratike është distancuar nga akuzat qëkur dorëzoi detyrën.

Ish-kryedemokrati është shfaqur më së shumti në aktivitete jashtë politikës, ashtu si këtë të enjte në Panarin e Librit.

Ish-numri një i demokratëve është takuar me autorë e lexues që ndodhen në Pallatin e Kongreseve. Po ashtu, Lulzim Basha ka gjetur kohën të blejë dhe libra për vete, pasi në dorë mbanë një çantë me libra.

Të fundit

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të 'Big Brother VIP Albania 3' shkaktoi disa polemika në...

A ka pasur Shqipëria Aleks Navalny-t e saj?

Nga Ylli Pata Historia e eleminimit të njeriut që mund t’i trondiste pushtetin Vladimir Putinit ka marrë sot kryeartikutjt e mediave kryesore në botë. Disa thonë...

“Duke shty procesin”, Rama shfaqet pas komisionerit Varhelyi, e shoqëron drejt…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi...

Berisha: Fondi prej 6 miliardë eurosh është “mollë e ndaluar “ për Shqipërinë

Gjashtë miliardë euro, ky është fondi që Bashkimi Evropian ka planifikuar të ndajë për Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Bosnje e...

Veliaj në Njësinë 8: Hapja e partisë do na sigurojë fitore absolute për mandatin e katërt

Edhe pse na ndajnë një vit nga zgjedhjet parlamentare të 2025, Partia Socialiste në kryeqytet ka ndezur motorët për të siguruar një mandat tjetër....

Lajme të tjera

Web TV