test

“Koha e llogaridhënies po afron”, Meta mbledh anëtarët e partisë në Astir

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar ditën e sotme një takim me anëtarë dhe simpatizantë të kësaj force në zonën e “Astirit”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Meta thekson se po mbaron koha e arrogancës me qytetarët dhe po afron koha e llogaridhënies.

Meta përsëriti mesazhin se “ndryshimi do të nisë nga Tirana”.

“ Ndryshimi do të nisë nga Tirana! Ky ishte besimi që ndamë me anëtarë dhe simpatizantë të Partisë të Lirisë në zonën e “Astirit”.

Koha e arrogancës me qytetarët po mbaron! Koha e Llogaridhënies po afron”, shkruan Ilir Meta në Facebook.

Të fundit

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të...

Portugalia synon të vulosë kualifikimin ndaj Turqisë, formacionet zyrtare të skuadrave

Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Portugalisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare para duelit që nis me fillim nga ora 18:00. Dy ekipet kanë nga...

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe shqetësime gastrointestinale. Gazat prodhohen kryesisht nga...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Lajme të tjera

Web TV