“Protestë në ditën e dasmës”/ Balla i kthehet keq Berishës: Ai thyen çdo kanun shqiptari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka ironizuar kreu e PD Sali Berisha. Balla ka publikuar një foto nga takimi i kreut të PD ku edhe në një moment u përfshi në një incident, pasi u rrëzua.

Balla thotë se kreu i PD po i shërben lojës së Putinit. Ndërsa i ndalur edhe tek data e radhës e protestës së paralajmëruar nga Berisha, 6 dhjetor të këtij viti, Balla shprehet se po e thërret këtë protestë kundër Samitit BE-Ballkani Perëndimor

Statusi:

TURPI I SHQIPËRISË KA EMËR!

Shtëpia e shqiptarit është e zotit dhe e mikut. Këtë rregull kurrë nuk e ka shkel askush në Shqipëri. Ne kemi shkruar historinë tonë me kodin tonë të mikpritjes.

 

Por tradhëtari dhe turpi i çdo vlere shqiptare Sali Berisha do të presë në besë shqiptarët më datë 6 Dhjetor 2022, duke thyer çdo normë, me kanun e kode shqiptari. Nuk e ka herën e parë që e bën.

Sali Berisha thërret protestë kundër Samitit BE-Ballkani Perëndimor, thërret njerëzit e tij të turpërojnë Shqipërinë.

Sali Berisha thërret protestë në ditën e dasmës më të bukur të ribashkimit me Europën.

A ka ndokush më pikëpyetje për kë punon Sali Berisha?!

O vëllezër e motra ky tradhëtar ka thirrë protestë kundër Bashkimit Europian. Ky tradhëtar po i shërben lojës së Vladimir Putinit kundër Bashkimit Europian.

 

30


Të fundit

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi...

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së janarit në klubin emilian për...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

Çfarë bëni kur nuk keni para për një biletë avioni për fëmijën tuaj? Me siguri nuk e lini në aeroport. Sipas Daily Mail,  një çift...

Stuhia e dëborës godet SHBA, anulohen 1400 fluturime

Më shumë se 1,400 fluturime u anuluan ditën e sotme në SHBA pasi një stuhi dëbore goditi shtetet nga Teksasi në Virxhinia Perëndimore. Gjithsej 1,467...

Lajme të tjera

Web TV