Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, S4MM, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në InstaStory.

Me emrin e vërtetë, Samir Selimi, reperi ka ndarë një foto, në të cilën shfaqet dora e një foshnje. Kështu ai ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që ka ardhur në jetë, përmes ngjyrës rozë, duke lënë të kuptohet se është vajzë.

Sa i përket muzikës, kënga e tij më e fundit është ajo në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ, “Tinzake”, e cila u prit shumë mirë nga publiku.


Të fundit

Urim për 110-vjetorin e Pavarësisë/ Flamuri ynë “valëvitet” në faqen e institucionit grek

Greqia u është bashkuar vendeve që kanë uruar Shqipërinë për ditën e Pavarësisë. Ka qenë ministria e Jashtme e...

“Si qytetarja më e re”, Dua Lipa pozon me flamurin shqiptar: Mezi pres me ju pa sonte

Disa orë para koncertit në sheshin Skënderbej, Dua Lipa ka ndarë një video në rrjete sociale me flamurin kuq e zi. Ajo shkruan se...

110-vjetori i Pavarësisë/ Biden uron Shqipërinë: Do vazhdojmë t’ju mbështesim

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joseph R. Biden Jr., ka uruar 110-vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë dhe Ditën e Flamurit. Në mesazhin e...

Fierakët rikthejnë Nëntorin 1912, parakalim me kuaj e plis në kokë në qytet

Një grup të rinjsh nga qyteti i Fierit kanë risjellë dhe njëherë në vëmendje nëntorin e vitin 1912. Në këtë ditë feste për gjithë...

Dhunuan nënën e moshuar/ Nusja e mohon: E ka inskenuar për të përfituar banesën

Në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” është trajtuar një rast i rëndë ku një grua e moshuar pretendon se është dhunuar nga...

Lajme të tjera

Web TV