Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

U mbajt disa ditë më temperaturë në shtëpi, humb jetën fëmija 10-vjeç

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një fëmijë i mitur ka humbur jetën nga temperature e lartë.

Ai kishte temperaturë për ditë të tëra, më pas gjendja e tij u përkeqësua papritur deri në atë pikë sa pësoi një arrest kardiak, i cili rezultoi fatal për djalin 10-vjeçar banues në Legnano (në rrethinat e Milanos).

Sipas mediave italiane, i mituri u dërgua në urgjencë nga familja e tij rreth orës 7 të mëngjesit, por përkeqësimi ndodhi pikërisht gjatë rrugës për në spitalin e qytetit.

Mjekët u përpoqën për rreth dyzet minuta, por më pas u dorëzuan dhe lajmëruan prindërit për vdekjen e fëmijës.

Sot dhe nesër do të kryhet autopsia për të zbardhur shkaqet e vdekjes së pacientit në moshë shumë të re, i cili mesa duket nuk kishte simptoma të tjera përveç rritjes së temperaturës.

Në këtë periudhë janë në rritje rastet e gripit, i cili prek shpesh fëmijët.

Alessandro Rossi, kreu i sëmundjeve infektive, nënvizoi se “këtë vit epidemia e gripit ka arritur nivele të larta. Rastet me të cilat kemi hasur ne mjekët e familjes janë të shumta, sidomos në mesin e të rinjve dhe fëmijëve”.

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV