Horoskopi ditor, 24 nëntor 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

Ditë e shkëlqyer në të cilën do të vendosni se çfarë të bëni. Me pak fjalë, ju jeni arkitektët e fatit tuaj. Mund të jetë rasti i duhur për një histori të re dashurie. Momenti është i favorshëm edhe në fushën profesionale.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 24 nëntor 2022), mund të rikuperoni një lidhje të rëndësishme dhe është momenti i duhur. Hiqni dorë nga angazhimet shumë të rënda të punës, prisni edhe disa ditë. Do të vijnë kohë më të mira.

BINJAKËT

Të mërkurën – 24 nëntor – nuk është një kohë e mirë për marrëdhënie. Ka shumë tensione për t’u përballur me partnerin tuaj. Kjo turbullirë në jetën private derdhet edhe në punë. Flisni qartë dhe ruani qetësinë.

GAFORRJA

Dashuritë e reja mund të fluturojnë përnjëherë. Menjëherë u krijua një mirëkuptim, por duhet të ndaloni së menduari për të kaluarën dhe të shikoni të ardhmen me optimizëm. Ndryshoni nëse keni vuajtur. Në punë, merreni me qetësi, nuk është koha për ta tepruar me veten.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 24 nëntor 2022), gjërat do të ndryshojnë qoftë edhe krejt papritur. Pas pak tensionesh, paqja kthehet në marrëdhëniet në çift. Kohë e mirë edhe në punë. Provoni vlerën tuaj.

VIRGJËRESHA

Të dashur Virgjëresha, tani preferoni të jeni vetëm. Sigurisht që nuk është koha e duhur për të kërkuar një shpirt binjak. Më së shumti dëshironi ta trajtoni veten me disa qëndrime për një natë. Puna vazhdon disi e qetë, por lajme të mëdha pritet të vijnë së shpejti.

PESHORJA

Së shpejti mund të vijë mundësia, për ndonjë dashuri të re. Nga ana tjetër, prej disa kohësh jeni vetëm dhe tani dëshironi një histori të re. Jeni lodhur duke qenë vetëm. Në punë duhet të ekspozoheni më shumë prandaj jepni maksimumin nëse doni të arrini suksese të mëdha.

Lexo edhe :  Senegali mposht pa vështirësi Katarin dhe merr tre pikët e para në grup

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 24 nëntor 2022), është koha për të investuar më shumë në të ardhmen dhe në qëllimet tuaja. Gjërat ndryshojnë papritmas dhe veçanërisht kur nuk e prisni. Shmangni provokimet nga ata që duan të vendosin apo të fusin hundët, në punët tuaja.

SHIGJETARI

Buzëqeshja është mahnitëse dhe do t’ju hapë shumë dyer. Entuziazmi është vërtet ngjitës. Mund të jetë momenti i duhur për të realizuar një projekt sentimental. Projektet e reja mund të kenë një fillim të shkëlqyeshëm, të nisni veten pa frikë apo ankth.

BRICJAPI

Me yje kaq të favorshëm mund të gëzoni kënaqësi të madhe. Vazhdoni dashurinë dhe nuk do të zhgënjeheni. Nëse ka një histori solide, mund të dizajnoni diçka të veçantë. A jeni gati për të arritur një qëllim të rëndësishëm profesional.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 24 nëntor 2022), mos u kapni nga ankthi dhe nostalgjia. Është e kotë të jetosh me të kaluarën, sepse duhet të shkosh drejt në rrugën tënde. Vazhdoni me më shumë bindje angazhimet tuaja profesionale.

PESHQIT

Mos flisni shumë dhe mos fajësoni veten, nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Rrezikoni të prishni një histori të rëndësishme. Edhe në punë është mirë të mendoni para se të flisni… Mos u grindni me ata që ju rrethojnë për çështje të vogla.


Të fundit

Aksident i frikshëm/ Makina del nga rruga dhe merr para trafikndarësen

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi te fshatit turistik...

Brazili kërkon kualifikimin ndaj Zvicrës, janë publikuar formacionet zyrtare të skuadrave

Brazili dhe Zvicra është kryesfida e ditës së sotme, e cila zhvillohet në kuadër të Grupit G. Brazili është lider i grupit me tri pikë,...

VIDEO/ Mes spektaklit, Gana mposht Korenë e Jugut dhe ushtron presion mbi Uruguajin

Gana ia del me sukses që në ndeshjen e dytë të Grupit H të marrë tre pikët e para në këtë Kupë Bote, Kombëtarja...

U përplas nga motori, këngëtarja rrëfen “tmerrin” e aksidentit në Tiranë

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Vjollca Haxhiu është përballur me një situatë të pakëndëshme dhe të rrezikshme për jetën e saj disa javë më...

Urim për 110-vjetorin e Pavarësisë/ Flamuri ynë “valëvitet” në faqen e institucionit grek

Greqia u është bashkuar vendeve që kanë uruar Shqipërinë për ditën e Pavarësisë. Ka qenë ministria e Jashtme e Greqisë, që ka shprehur urimet...

Lajme të tjera

Web TV