A do ketë arrestime të politikanëve për inceneratorët? Flet kreu i SPAK, Arben Kraja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i SPAK Arben Kraja në një intervistë ekskluzive për Euronews Albania, tha se përpara përgjegjësisë penale do të vihen të gjithë ato që janë të përfshirë në aferën e inceneratorëve.

Këtë e tha, kur u pyet  nëse do të ketë arrestime të figurave të rëndësishme të politikës shqiptare.

“Nuk e di kë quani ju të rëndësishme, por çështjet vazhdojnë dhe kushdo që të ketë përgjegjësi penale të provuar në këto procedime patjetër që do vihet para përgjegjësisë penale”- theksoi Kraja.

 


Të fundit

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Peleshi për VOA: Nuk ka siguri kibernetike 100%, kërkon kombinim të shumë faktorëve

Ministri i Mbrotjes Niko Peleshi thotë se lufta në Ukrainë ka rritur dyfish shqetësimin në Ballkan dhe se ky rajon mbetet një vatër e...

Lajme të tjera

Web TV