Begaj bën bashkë politikën në Pallatin e Brigadave, Basha buzagaz mes socialistëve (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në Pallatin e Brigadave është zhvilluar ceremonia në kuadër të 28 nëntorit.

Pjesë e kësaj ceremonie, kanë qenë eksponentë të ndryshëm duke nisur nga emra të njohur të drejtësisë, gazetarë, politikanë, aktorë, ambasadorë, por më së shumti u vu re prania e figurave politike të PS, si kryebashkiaku Erion Veliaj, apo kryeparlamentarja Lindita Nikolla.

Në mesin e të ftuarëve ishte pio ashtu ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim, ish kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe shumë personalitete të tjera.

Basha dhe Kim kanë qenë shumë të të afërt në këtë takim, teksa janë parë duke shkëmberë batuta dhe të qeshura me njëri-tjetrin.

    

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV