“Bën zhurmuesin”/ Eni Vasilit i ‘zihen’ të ftuarit në emision, ndërhyn gazetarja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Me debate po shoqërohet emisioni i sotëm ‘Open’ në News24. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Akil Kraja, e cilësoi analistin Arion Sulo se po bën zhurmuesin në këtë studio me tezat e tij.

Ndërkohë ky i fundit theksoi se i kanë shpëlarë trurin, duke shigjetuar kështu Berishën.

DEBATI

Akil Kraja: Po bën zhurmuesin
Eni Vasili: Nuk ju lejoj të flisni kështu. Ai është gazetar!
Arion Sulo: Kush më solli këtu? Si jam unë zhurmues? Kush më solli këtu?
Boçi: Po e kërcënoni. Mos u merrni me një fjalë. Po silleni sikur na keni ftuar për të fyer. Ne sulmojmë gazetarët? Sulmet e gazetarëve i keni parë live ju.

Sulo: Po bëni viktimën tani, sikur ofenduam ne. Unë bëra pyetje.

Të fundit

“Donte të më arrestonte Ina Rama”/ Meta rrëfen bisedën me Berishën: I thashë doktorit…

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka treguar një bisedë me Sali Berishën, të ndodhur disa vite më...

“Bën kot sikur qan”, Cekja i Beratit tregon momentin më të vështirë të jetës

Ka bërë gjithë shqiptarët të qeshin me rolet e tij në filma dhe telekomedi, por pak e dinë që Sejfulla Myftaraj i njohur si...

Analiza/ Pse disa vende arabe po e ndihmojnë Izraelin kundër Iranit?

Mbrëmjen e së shtunës Irani lëshoi më shumë se 300 dronë dhe raketa në drejtim të Izraelit, si hakmarrje për sulmine dyshuar izraelit ndaj ambadasës iraniane në...

Krim i rëndë në familje/ Bashkëshorti vret gruan në banesë, zbardhen detajet tronditëse

Një krim i rëndë ka ndodhur në Pejë, ku dyshohet se bashkëshorti ka vrarë gruan e tij në banesë. Ngjarja ka ndodhur në qendër të...

Hap i madh për Kosovën/ Votohet sot anëtarësimi në Këshillin e Evropës

Këtë të martë, në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, do të zhvillohet debat dhe më pas do të votohet për anëtarësimin e Kosovës...

Lajme të tjera

Web TV