Detaje prekëse/ 2 të aksidentuarit në Maliq ishin vëllezër, njëri vdiq ndërsa tjetri…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Maliq.

Edhe pse fillimisht u raportua për një viktimë, sipas mediave kanë qenë dy persona që u aksidentuan. Njëri prej tyre vdiq në vendngjarje, tjetri është transportuar në gjendje të rëndë në spital.

Mësohet se ndër të tjera, të dy personat e aksidentuar ishin vëllezër.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Drithas në Maliq.

Policia është në vendngjarje, teksa ende nuk ka nxjerrë një njoftim zyrtar mbi aksidentin.

 

Të fundit

Alibeaj i përgjigjet Berishës: Një mendësi komuniste mund ta përdhosi kujtimin e heronjve

Kryetari i Komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka përkujtuar 2 prillin e 32 viteve më, ku humbën jetën...

“14 maji”/ Berisha: Sot mjerisht në monizëm, Alibashat nuk kanë merituar asnjë mbështetje

Sali Berisha tha është penduar për mbështetjen që i ka dhënë më parë Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt duke i cilësuar përsëri si “pengje”.  “Ska...

Masakra e 2 Prillit/ Meta: Të vendosur për të mbrojtur amanetin e martirëve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar reagimeve për demonstratën e 2 prillit të 1991 ku humbën jetën 4 qytetarë, martirë...

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë edhe një të papritur tjetër. Në...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Lajme të tjera

Web TV