Përfundon Kupa e Botës për portierin Andre Onana, lojtari zgjedh të largohet nga skuadra

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Andre Onana do të largohet nga Katari. Portieri i Kamerunit u përjashtua nga ndeshja me Serbinë për arsye disiplinore.

Mosmarrëveshjet mes portierit dhe trajnerit Rigobert Song, bënë që ky i fundit ta linte lojtarin jashtë sifdës me Serbinë që u mbyll me barazimin 3-3.

Kjo situatë ka bërë që Onana të zgjedhë largimin nga vendi ku po zhvillohet Kupa e Botës, duke e braktisur skuadrën e tij.

Nga mediet italiane raportohet se në orët në vazhdin portiere do të largohet nga Katar-i, ndërsa më 2 dhjetor pritet të ribashkohet me skuadrën e Inter-it.

Të fundit

Shqipëria dhe Greqia bien dakord për të kthyer lumin “Vjosa” në një park ndërkufitar

Ministritë shqiptare dhe greke të Mjedisit kanë rënë dakort që të punojnë së bashku për të krijuar parkun e...

A duhet të konsumojnë mjaltë diabetikët?

Nga ana ushqimore, 1 lugë gjelle mjaltë (21 gram) përmban 64 kalori dhe 17 gram sheqer, përfshirë fruktozën, glukozën, maltozën dhe saharozën. Era, ngjyra...

Mosha penalizon Biden/ Shumica e demokratëve nuk e duan dhe një mandat të dytë

Shumica e demokratëve tani mendojnë se një mandat është i mjaftueshëm për Presidentin Joe Biden, pavarësisht këmbënguljes së tij se ai planifikon të kandidojë...

Tërmetet në Turqi! Gjeologu tregon nëse mund të preket Shqipëria: Ja kur rrezikohemi…

Tërmetet e fuqishme goditën sot Turqinë dhe Sirinë duke shkaktuar më shumë se 2300 viktima e mijëra të plagosur. Shumë qytetarë të tjerë kanë ngelur...

Befason Maestro, ia thotë në sy Kristit: A vetëm një palë rroba ka babai yt

Mbrëmë, një nga banorët me të pëlqyer të shtëpisë së Big Brother Vip Albania u vu para një zgjedhje, ai kishte për detyrë që...

Lajme të tjera

Web TV