“Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”, Rudina Dembacaj i befason të gjithë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj, para se të martohej me Mark Frrokun, ka qenë e lidhur me regjisorin Eduart Grishaj dhe më pas me mekanikun Aleksandër Varfaj.

Moderatorja flet shpeshherë për ish partnerët e saj, madje bën edhe humor. Eduart Grishajt sot po shijon historinë e dashurisë me Arbana Osmanin. Ndërsa mekaniku është martuar me partneren e re, Marisa, me të cilën ka dy fëmijë.

Rudina Dembacaj ka pohuar se gratë e ish burrave të saj e kanë inat. “Nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht”, ka thënë Dembacaj.

Kur ishte e martuar me mekanikun, Rudina ka pohuar se “Im shoq është inxhinier mekanik, ka një servis të vetin. E kam njohur aty se m’u prish makina. Ai në fillim s’ma varte fare, e gjuaja unë. Mua më prishej pak si shpesh, por ai e rregullonte shpejt”, u shpreh Rudina.

Të fundit

Presidenti Biden mban më 7 shkurt fjalimin mbi gjendjen e vendit

Presidenti Joe Biden pritet të mbajë të martën në Kongres fjalimin e dytë të përvitshëm mbi gjendjen e kombit....

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Shtetet e fuqishme botërore bien pre e hakerave, mes tyre dhe Italia

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së sigurisë kompjuterike në Itali, të Agjencisë Kombëtare të...

Bayern Munchen fiton me goleadë në transfertën e Wolfsburgjt, Musiala realizon një perlë

Pas disa barazimeve radhazi, Bayern Munchen është rikthyer te fitorja në kampionat. Bavarezët triumfuan 2-4 në transfertë ndaj Wolfsburg. Ekipi i Nagelsmann vendosi ndeshjen...

Sudani Jugor: Papa bën thirrje që njerëzit të refuzojnë “helmin e urrejtjes”

Papa Françesku e ka përfunduar pelegrinazhin e paqes në Sudanin Jugor, duke organizuar një meshë të hapur për mijëra pjesëmarrës. Ai i ka bërë thirrje...

Lajme të tjera

Web TV