Tashmë deputete në parlament, Arjan Konomi “i qan hallin” Ori Nebiajt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga java e ardhshme, moderatorja Ori Nebiaj do të jetë deputete në parlament. Kjo ka bërë që ajo të mbyllë eksperiencat e saj në televizion.

Së fundmi, Ori ka qenë e angazhuar në emisionin “Përputhen”, të cilin e ka mbyllur dje.

“Është hera ime e parë në jetë që lë në mes një punë të nisur. Por jam e justifikuar pasi kam një qëllim disi më madhor pasi do të duhet të jem në një tjetër mision. Mendoj që këtë mision për aq sa isha e bëra ashtu, në karakterin dhe identitetin tim”, u shpreh ajo.

Ndërkohë, reagimet kanë qenë të shumta, mes të cilëve edhe opionionisti, Arjan Konomi. Ai ka postuar në Instagram disa foto me Orin dhe i ka uruar suksese. Megjithatë, nuk kanë munguar as këshillat për detyrën e re që tashmë ajo ka marrë.

“Ishte nje pervoje e bukur te punoje me ty @ori_nebijaj
Shume suksese ne karrieren tende te re! Jam i sigurt se ke per te qene nje ze i forte ne parlamentin tone, ne kete politike te mbrapshte qe ka nevoje per ty e per njerez me ndershmerine, kurajon dhe pergatitjen tende! …dhe pse ta qaj hallin me ke do kesh te besh !!!”, ka shkruar Konomi.

Të fundit

Myrto Uzuni i pandalshëm me Granadën në LaLiga, kryeson bindshëm listën e golashënuesve

Sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni, vazhdon të dhurojë spektakël me Granada-n. Bomberi kuqezi e gjeti përsëri rrugën e rrjetës në...

Presidenti Biden mban më 7 shkurt fjalimin mbi gjendjen e vendit

Presidenti Joe Biden pritet të mbajë të martën në Kongres fjalimin e dytë të përvitshëm mbi gjendjen e kombit. Por a do të jetë...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Shtetet e fuqishme botërore bien pre e hakerave, mes tyre dhe Italia

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së sigurisë kompjuterike në Itali, të Agjencisë Kombëtare të...

Bayern Munchen fiton me goleadë në transfertën e Wolfsburgjt, Musiala realizon një perlë

Pas disa barazimeve radhazi, Bayern Munchen është rikthyer te fitorja në kampionat. Bavarezët triumfuan 2-4 në transfertë ndaj Wolfsburg. Ekipi i Nagelsmann vendosi ndeshjen...

Lajme të tjera

Web TV