Kokulur me kapuç dhe maskë, del para hetuesve shqiptari që vrau të dashurën në Greqi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

25-vjeçari shqiptar që qëlloi në kokë partneren e tij 19-vjeçare në banesën e saj në Pire, është dërguar para Prokurorisë dhe Hetuesit.

Vrasësi i vetë-rrëfyer mbërriti në Gjykatën e Pireut nën masa drakonike sigurie, ndërsa nuk pranoi t’i përgjigjej pyetjes së gazetarëve për motivin e vrasësjes së egër.

Mirëpo, duket se xhelozia patologjike e autorit ndaj 19-vjeçarit ka qenë ajo që e ka çuar drejt vrasjes.

Këtë, për më tepër, ai ua ka thënë edhe policëve të Drejtorisë Komunale të Teatrit, të cilëve u është dorëzuar menjëherë pas vrasjes.


Të fundit

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Peleshi për VOA: Nuk ka siguri kibernetike 100%, kërkon kombinim të shumë faktorëve

Ministri i Mbrotjes Niko Peleshi thotë se lufta në Ukrainë ka rritur dyfish shqetësimin në Ballkan dhe se ky rajon mbetet një vatër e...

Lajme të tjera

Web TV