Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Zhgënjim i madh te Portugalia, Fernando Santos pranë shkarkimit nga kombëtarja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E ardhmja e Fernando Santos është ende në ajër. Portugezët i kthejnë shpinën trajnerit të kombëtares së tyre dhe sipas sondazheve mendojnë se ai duhet të jape dorëheqjen pas eliminimit të Portugalisë ndaj Marokut në çerekfinale të Botërorit të Katarit.

Eshte gazetari Pedro Sepulveda ai qe ka dhene lajmin se shkarkimi ose doreheqja e Santos nga Portugalia eshte thjesht ceshtje kohe pasi ka mbaruar pune. Humbjes ndaj Marokut (1-0) i shtohen edhe polemikat që kanë shoqëruar skuadrën për vendimin e Cristiano Ronaldos dhe Santos për ta lënë futbollistin në stol deri në pjesën e dytë, kur ndeshja dukej permbysur…

‘Nuk ia vlen të reagosh me zjarr. Secili le të nxjerrë përfundimet e veta”, tha Cristiano Ronaldo pas eliminimit të Portugalisë nga Kupa e Botës 2022. 93.5% e pjesëmarrësve në një sondazh të publikuar sot nga gazeta sportive A Bola mendojnë se Santos, 68 vjeç dhe në krye të “quinas” që nga viti 2014, nuk duhet të vazhdojë si trajner.

Ish-ndërkombëtarët portugez të konsultuar nga O Jogo gjithashtu mbrojnë largimin e Fernando Santos. Álvaro Magalhães, katër herë kampion portugez me Benfikën, pohon se trajneri “duhet të përfundojë ciklin e tij” sepse ka “veshje” në ekip dhe përkon me Vítor Paneira, tre herë kampion portugez me të njëjtin klub, i bindur se është “koha për t’i dhënë fund këtij cikli”.

Rodolfo Reis, disa herë kampion me Porton, beson se Santos “ka kushtet për të vazhduar”, edhe pse është “i komplikuar”. Përveç kësaj, ai ka “dyshime” edhe për marrëdhënien e ardhshme mes trajnerit dhe Cristianos.

Pas eliminimit Santos tha: “Për ne, për mua dhe për lojtarët, është një zhgënjim I madh. Skuadra kishte besim, por e vërteta është se ne nuk ia dolëm. Lojtarët kanë punuar, në pjesën e parë patëm njëfarë pasivitet për sa i përket imagjinatës dhe kreativitetit për të çmontuar murin e Marokut. E kishim përgatitur ndeshjen për të hyrë nga jashtë dhe brenda me lojtarë kreativë për të ndërtuar situata goli dhe në vend të kësaj e pranuam.

Lexo edhe :  Neurotizmi: Ç’është dhe si ndikon në një marrëdhënie

Ne folëm për këtë në interval, duhej të ngjiteshim sepse Maroku mbrohet mirë. Ne u përmirësuam shumë në pjesën e dytë, por sidomos në 20 minutat e fundit, u ankuam me dëshirën për ta futur shpejt topin në zonë, kur mund të kishim bërë diçka më shumë”.

Të fundit

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Lajme të tjera

Web TV