Free Porn





manotobet

takbet
betcart




betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Mourinho tundohet nga posti i Kombëtares portugeze, Roma gati të veprojë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas elimiminit në çerekfinalen e Kupës së Botës Katar 2022, Portugalia është duke menduar për trajnerin e ri me Fernando Santos që është në orët e fundit me statusin e teknikut të luzitanëve. Emri që lakohet më së shumti për të zëvendësuar teknikun 68-vjeçar është Jose Mourinho. “Special One” aktualisht është në krye të Romës dhe me verdhekuqtë ka një projekt që e lidh deri në vitin 2024.

Mirëpo, nga ajo që raportohet së fundmi, Mourinho është tejet i “joshur” nga ideja për të nisur një karrierë në krye të një kombëtare, dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për kombëtaren e tij. “Kleçka” në këtë mes është Roma, me drejtuesit italianë që nuk kanë asnjë qëllim ta lënë Jose të largohet nga kryeqyteti italian.

Megjithatë, Mourinho shpreson te mirëkuptimi i drejtuesve të Romës për ta lënë të punojë edhe kombëtaren, kjo pasi nga Portugalia e pranojnë idenë që 59-vjeçari t’i mbajë të dyja punët. Mbetet për t’u parë në vijim si do të zgjidhet situata me palëve, por Mourinho po e tundon gjithnjë e më shumë ideja për të drejtuar Portugalinë.

Të fundit

Beleri niset për Strasburg, Burgjet firmosin lejen shpërblyese

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka konfirmuar se Dhionisis (Alfred) Beleri, i cili vuan dënimin për më shumë se...

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej po aq vitesh e pa...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Lajme të tjera

Web TV