Hajdutët futen në shtëpinë e Robert De Niros, aktori ndodhej brenda me vajzën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia në Nju Jork ka arrestuar një 30-vjeçare që dyshohet se kishte hyrë për të vjedhur në shtëpinë e aktorit të njohur hollivudian Robert De Niro, raportojnë mediat amerikane.

Sipas raportit të Policisë, autorja kishte tentuar të hynte në disa banesa të ndryshme në pjesën e sipërme të Manhatanit, deri sa vuri re shtëpinë e aktorit 79-vjeçar.

Policia ndodhej shumë pranë vendngjarjes, dhe arriti të veprojë menjëherë duke e kapur atë në flagrancë, në katin e dytë të ndërtesës duke përdorur iPadin e aktorit si dhe duke vjedhur dhuratat e Krishtlindjes.

De Niro dhe një prej vajzave të tij ndodheshin në banesë, por në një pjesë tjetër të shtëpisë, duke mos qenë në dijeni të vizitores së paftuar.

Policia, por edhe një përfaqësues i aktorit nuk dhanë informacion për mediat, lidhur me vjedhjen në banesën e De Niros që ai e ka marrë me qira në Manhattan.

Të fundit

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Pranga 42-vjeçarit që plagosi efektivin, Balla: Zero tolerancë !

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas kapjes së Klered Bozhanaj, autorit të plagosjes me armë zjarri të policit Edlir Alleshi mbrëmjen e...

Lajme të tjera

Web TV