Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Këngëtari reagoi keq kundër Luanës, reperi i del në krah: Ti mblidh këlyshët e tu se…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi Matolale i është përgjigjur deklaratave të Noizy-t, pasi ky i fundi reagoi ash për në rrjete sociale rreth emisionit “Zemër Luana” ku Mato ishte i ftuar. Mato sëbashku me Marinin u pyetën gjatë emisionit se “Cili artist mendoni se bën zhurmë kot?” dhe “Cilin artist e keni menduar si mik por ua ka futur pas shpine?”. Si Matolale, ashtu dhe Marini qëlluan drejt Noizyt por aq shumë herë sa fotoja u shka tërrua dhe ra nga vendi ku ishte vendosur.

Kjo nxiti reagimin e Noizy-t, i cili i ka kërkuar Luana Vjollcës t’ia heqë foton nga programi i saj dhe ka shtuar se moderatorja kërkon të prodhojë sh err e mes reperëve, duke i konsideruar si të ne veritshme pyetjet që bëhen në emision.

“Hiqe foton time nga aty se s’jam n’gara me kly sha”, shkruante Noizy ndër të tjera.

Në një postim në Instastory, Matolale reagoi edhe në lidhje me ‘diss-in’ që i bëri Varr osit në emisionin e Luanës, por edhe në lidhje me postimin e Noizy-t.

“Var ros më beso që po mundohem për mirë vëlla, të të ringjall se ai shoku yt sheh jetën e vet e di ti. Hajde bëjmë dhe ne sikur zihemi se po u shajtëm pajtohemi prapë se nuk u bë nami.

Më këlyshat kujdes se këlyshat vetëm te ty s’rriten kurrë, ktej nga ne rriten shpejt. Te Luana Vjollca ne flasim gjërat tona, siç do bëje ti po të ishe i ftuar ti. Por gjithsesi mblidhi këlyshat se i ke lënë rrugëve nëpër internet duke mbledhur ndonjë lek për të shtyrë muajin”, shkruan Mato.

Të gjithë presin një përgjigje nga Luana, MatoLale del me

Të fundit

U tall me gjatësinë e Melonit, gazetarja italiane gjobitet me 5 mijë euro

Gjykata e Milanos ka urdhëruar gazetaren Giulia Cortese t’i paguajë kryeministrit italian Giorgia Meloni 5,000 euro (5,465 dollarë). Ky...

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë. Drafti i PDIU-së,...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë

Kreu i Grupit të PS, Bledi Çuçi nga Kuvendi është shprehur se mazhoranca do ta mbështesë pr.deklaratën e paraqitur nga Shpëtim Idrizi ku i...

Tv, SPAK apo Sude?

Nga Frrok Çupi Të them të drejtën e mbaj mend se ndodhi,  po s’ e di si m’u fshi prapë. Të mos ishte Altin Prenga,...

Lajme të tjera

Web TV