Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

“Zidane rikthehet për Francën ose Juven”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndjekim disa nga titujt kryesorë për ditën e sotme:

La Gazzetta dello Sport’ ia kushton hapjen e sotme Interit të Steven Zhang: “Është hera e parë që kemi mundur të festojmë së bashku që nga Covid. Dua t’i përgëzoj të gjithë. Ky është synimi i Interit në çdo sezon, për të fituar tituj. Ne do ta bëjmë përsëri këtë vit dhe nuk ka asnjë dyshim për këtë”.Prima Pagina La Gazzetta dello Sport 21/12/2022

Faqja e parë e Corriere dello Sport i dedikohet përkundrazi rikthimit të mundshëm mes Zinedine Zidane dhe Juventusit: “Zidane rikthehet për Francën ose Juven”. Nëse hipoteza e Francës kalon, me Deschamps drejt një rinovimi, ish-lojtari i Juventusit nuk mund të përjashtonte hipotezën e Juventusit për një rikthim në stol.Prima Pagina Corriere dello Sport 21/12/2022

Së fundmi, fokusi i Tuttosport është te Zidane: “Zizou tërheq Juven”, duke lënë të hapur një rikthimin në klubin bardhezi. Lajm i mundshëm edhe në frontin e Pogbas: vazhdon rikuperimi i numrit 10 të Juventusit, i cili rindez shpresat për një përplasje direkte me Napolin.Prima Pagina Tuttosport 21/12/2022

Gazeta spanjolle Marca ia kushton faqen e saj të parë festës së Argjentinës në Buenos Aires: “Çfarë çmendurie djema!”Prima Pagina Marca 21/12/2022

Francezja L’Equipe përqendrohet te e ardhmja e kombëtares nënkampion bote, që mund të vazhdojë të jetë Didier Deschamps: “Basti 2024”. Objektivi i radhës është Euro 2024, sërish në emër të Mbappe.Prima Pagina L'Equipe 21/12/2022

Të fundit

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me...

Më mirë fëmijën në çerdhe apo tek gjyshërit, ja cila do të ishte zgjidhja ideale për të

Shpesh prindërit që punojnë e shikojnë si të domosdoshme të dërgojnë fëmijët e tyre në çerdhe dhe kjo do të jetë një mënyrë e...

Divorci me Besin/ Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur për ish-vjehrrën (FOTO)

Dy ditë më parë, vajza e aktorit të humorit Besart Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka, festoi 6-vjetorin e lindjes. Këtë vit, ditëlindja e...

Atentati ndaj Trump, reagojnë fëmijët e tij: Ai kurrë nuk do të ndalojë së luftuari

Vajza e Donald Trump, Ivanka Trump, ka reaguar në platformës X pas atentatit që iu bë Donald Trump. “I jam mirënjohës Shërbimit Sekret dhe të...

Amerika bëhet bashkë/ Demokratë dhe republikanë dënojnë atentatin ndaj Donald Trump

Ligjvënësit nga të dyja anët e politikës amerikane dënuan menjëherë atentatin ndaj kandidatit të pritshëm republikan për president Donald Trump gjatë një tubimi të...

Lajme të tjera

Web TV