Ish-missi shqiptar zbulon se çfarë ka ndodhur vite më parë mes saj dhe Benzema-së

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E teksa ditët kalojnë në Big Brother Vip Kosova, banorët bëhen më të afërt me njëri-tjetrin. Së fundmi në një bisedë ka marrë vëmendjen deklarat e ish-missit, Xhuli Nurës, e cila u shpreh e ka takuar nga afër Karim Benzema.

Ndër të tjera, ajo u ka rrëfyer banorëve të tjerë se si vite më parë ka takuar futbollistin e njohur francez.

Me të dëgjuar këtë, banorët e tjerë kanë filluar ta tallin se mos ajo e ka pasur fjalën për “sigurimin ose truprojën e Benzema-s”.

Mirëpo modelja vazhdoi tëi nsistonte në fjalën e saj, madje-madje u tha se mund të kontrollojnë në Google.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV