Kur e keni dhënë puthjen e parë? Berisha vihet në siklet, jep përgjigjen epike

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka qenë së fundmi i ftuar në programin e humorit “Klanifornia” ku dhe është vënë para disa pyetjeve mjaft të sikletshme.

Aktori i humorit, Albano Bogdo, e ka pyetur Berishën se kur e ka dhënë puthjen e parë.

“Dashke shume nga jeta ti”, ishte përgjigja e tij.

Më tej Bogdo shtoi: Dmth Liri nuk është e para në jetën tuaj.

Sërish Berisha u përgjigj duke thënë: “Dashke shume nga jeta ti”, duke anashkaluar kështu përgjigjen.

 

Të fundit

Kapriçot e motit/ Si parashikohen temperaturat për javën e ardshme

Për javën që presim përpara, vendi ynë do të ndikohet nga kushte kryesisht të qëndrueshme atmosferike si pasojë e...

“62 fraktura në kokë”/ Robert Aliaj kujton tmerrin gjatë emigrimit në Greqi

Robert Aliaj Dragot, banori i ri i “Ferma VIP” ka folur për herë të parë për jetën e tij si emigrant në Greqi. Ai tha...

Teknologjia dixhitale krijon pamjen e gruas 2200-vjeçare

Pamja e zonjës Xin Zhui, një aristokrate 2200-vjeçare e mumifikuar nga Kina qendrore, është rikrijuar në formë dixhitale, duke dhënë një ide se si...

OBSH publikon shifra alarmante: 10 mijë njerëz vdesin çdo ditë nga sëmundjet e zemrës

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka zbuluar se sëmundjet kardiovaskulare janë përgjegjëse për 40% të vdekjeve në Evropë, që arrijnë në 10,000 vdekje në...

Takimi i Ramës në Athinë/ Mitsotakis: Totalisht privat, s’kishim pse ta ndalonim

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën Macedonia tis Kyriakis” ku mes të tjerash, ka folur edhe për zhvillimet më të...

Lajme të tjera

Web TV