Përgjaken rrugët/ Makina bie në greminë në Bulqizë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë, në fshatin Smollik që lidhet me rrugën e Arbrit.

Burime bëjnë me dije se një makinë ka dalë jashtë rruge duke rënë në greminë, e për pasojë janë plagosur rëndë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes ku po hetohen rrethanat, ndërsa të dëmtuarit po transportohen në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Të fundit

Moti “ndryshon” stinë/ Meteorologia zbulon çfarë do të ndodhë me temperaturat gjatë verës

Jemi dëshmitarë të një pranvere mjaft jo-stabile dhe me pak rreze diellore në territoret tona, ndërsa trende të ngjashme...

Dënohet me 30 vite burg aktori i njohur/ Ja akuza që rëndon mbi të

Aktori i njohur Danny Masterson, është dënuar me 30 vite burg. Ky i fundit u shpall fajtor për dy akuza për përdhunim, e sipas...

1 Qershori/ Berisha: Dita e më të dashurve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka uruar festën e 1 qershorit me një mesazh në facebook. “Të dashur miq, sot dita e fëmijëve, më...

Talenti 10-vjeçar bëhet pjesë e orkestrës së ushtrisë, performon për 1 qershorin

Në koncertin e Orkestrës së Forcave të Armatosura mbrëmjen e sotme do të ketë një instrumentist të veçantë. Ai është 10 vjeç dhe është vlerësohet si një...

Euro prek një tjetër “fund”/ Nën kërcënim të mëtejshëm nga sezoni turistik

Në rënie edhe Dollari amerikan Euro ka zbritur për herë të parë nën nivelin e 110 Lekëve. Këtë të enjte sipas kursit zyrtar të Bankës...

Lajme të tjera

Web TV