Kejvina i kërkon Krisit të flenë bashkë, Robert Berisha: Po t’i bënte ato veprime…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Robert Aliaj ka reaguar ashpër pas ngac mimeve që Kejvina i ka bërë Kristit ditët e fundit duke i kërkuar vazhdimisht që të flenë bashkë. Ndonëse Kejvina e vajzat e tjera po e nga cmojnë Kristin në formë shakaje, Roberti shprehet se një pr ovokim i tillë është pr esion psikologjik.

'Provokim i rëndë, po i bën presion psikologjik',

I ftuar në “Shqipëria live”, Roberti u shpreh se Kristi duhet të reagojë që kjo situatë mos të ketë pa soja. Ai bëri dhe krahasimin se nëse këto nga cmime do ndodhin nga një djalë do bëhej nami.

“Është një prov okim shumë i rëndë. Nëse një djalë do ta bënte këtë dhe t’i kërkonte një vajze, për më tepër publikisht, që unë dua të flej me ty patjetër, në mënyrë im ponuese…ju nuk e kuptoni që në kokën e një djali, në egon mashkullore, ky është një pr esion psiko logjik që mund të ketë dhe pasoja nëse ai nuk reagon”, tha Roberti.

'Provokim i rëndë, po i bën presion psikologjik',

Të fundit

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

Lajme të tjera

Web TV