E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Fier, një i plagosur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur mesditën e kësaj të premteje në Fier, si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Ai ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë dhe deri tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur dhe as i autorit.

Shërbimet e Policisë së Fierit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj, si dhe kapjen e personit që ka qëlluar me armë.

Të fundit

Rikthim me gol dhe largim mes duartokitjesh, ja nota e Brojës sipas “SofaScore”

Armando Broja u rikthye të luajë titullar pas shumë kohësh mungesë për shkak dëmtimi dhe udhëhoqi Chelsean drejt fitores...

VIDEO/ Chelsea rikthehet tek fitorja dhe mposht Fulhamin, shënon gol edhe Armando Broja

Chelsea bind në derbin e Londrës ndaj Fulham dhe rikthehet te fitorja në kampionat pas tre javëve. “Blutë” e Londrës diktuan ritmin e sfidë, ndërsa...

Po jep efekt Reforma në Drejtësi? Gjonaj: Pikë kthese për gjithë vendin

“Një gjë është e qartë unë e kam thënë dhe e kam stërthënë në fakt, por ka një gjë të qartë Partia Socialiste, mazhoranca,...

Parlamenti Evropian pritet ta miratojë një rezolutë për raportet Kosovë-Serbi

Parlamenti Evropian pritet ta miratojë një rezolutë të jashtëzakonshme për marrëdhëniet mes Kosovës dhe Serbisë më vonë këtë muaj, pas sulmit nga një grup...

DASH: S’e kemi verifikuar ende nëse ushtria serbe është tërhequr nga kufiri me Kosovën

Zëdhënësi i Departamentit të Shtetit të Shteteve të Bashkuara, Matthew Miller, ka theksuar se Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk kanë verifikuar ende tërheqjen...

Lajme të tjera

Web TV