Interi mposht Veronën me rezultat minimal, goli i Lautaros vulosi sfidën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Inter ia ka dalë të triumfojë 1-0 ndaj Veronës, në shtëpi, në ndeshjen e Serie A. Zikaltërit do shënonin shumë shpejt që në minutën e katërt me Lautaro Martinez.

Në fundin e fraksionit, nënkampionët e Italisë do pretendonin për penallti, për një prekje me dorë në zonë të kundërshtarit. Gjithsesi, VAR nuk do ishte i këtij mendimi, me skuadrat që shkuan me këtë rezultat në dhomat e zhveshjes.

Kishte minuta edhe për Krisjtan Asllanin, lojtari shqiptar u aktivizua në minutën e 70-të. Ky rezultat bën që të besuarit e Inzaghit të jenë në korsinë e titullit kampion.

Të fundit

Pas humbjes së të shoqes, reagon për herë të parë aktori Agron Llakaj (Video)

Artisti i mirënjohur dhe autori i programit të humorit Al Pazar Agron Llakaj humbi pak ditë më parë shoqen...

Rritet kërkesa për kredi/ Bizneset marrin hua për investimet, kryeson turizmi

Turizmi është kthyer një ndër sektorët që ka marrë më tepër hua në banka .Bizneset kanë shtuar investimet në prag të nisjes së sezonit...

Në momentin e papërshtatshëm, deputeti i Rithemelimit bën kërkesën e pazakontë

Deputeti i Rithemelimit, Tomorr Alizoti ka marrë fjalën në Kuvend ku nuk i kurseu as emocionet dhe përjetimet personale teksa foli për çështjen e...

“Çdo ndërtesë do ketë kod unik”/ Balla: Do jemi vendi i parë në Ballkan…

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, në fjalën e tij në parlament, deklaroi se Ministria e Brendshme po punon për të pasur regjistër adresash në...

Çfarë po ndodh? FNSH dhe ‘Shqiponjat’ kontrolle ‘blic’ në Fushë-Krujë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Shqiponjat kanë nisur disa kontrolle 'blic' në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se kontrollet po bëhen në disa prej...

Lajme të tjera

Web TV