“Ejani se më ka rrahur gruaja!”/ Burri nga Prishtina kërkon ndihmën e policisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një burrë në Prishtinë ka raportuar në policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Sipas informacioneve të mediave të Kosovës dhe raportimeve të policisë, ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në orën 16:00. Personi në fjalë ka kërkuar ndihmë mjekësore pas sulmit nga bashkëshortja, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij e dyshuara kosovare. Viktima ka pranuar trajtiminmjekësor.”, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV