Sakrifica për mbesën/ E moshuara realizon fluturimin e parë me avion në moshën 83-vjeçare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kur e realizuat fluturimin tuaj të parë? Epo, një grua hipi në fluturimin e saj të parë në moshën 83-vjeçare për të marrë pjesë në dasmën e mbesës së saj. Videoja është shpërndarë në Instagram dhe ka mbledhur 6.7 milionë shikime.

Në videon virale shihet e moshuara që niset për në aeroport. Ajo shkon në fluturim me familjen e saj. E moshuara shihet e buzëqeshur ndërsa niset për fluturimin e saj të parë.

Videoja ka prekur internetin. Një ndjekës komentoi, “Shumë bekime dhe dashuri për familjen që po kujdeset kaq shumë si një fëmijë dhe i urojmë shëndet të plotë.”

Një ndjekës tjetër ndau përvojën e gjyshes së tij, “Gjyshja ime gjithashtu përjetoi fluturimin e saj të parë në moshën 88-vjeçare dhe kur e pyetëm si ishte, ajo tha se ishte si anije dhe duke lavdëruar stjuardesat për të folurin e tyre të sjellshëm.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badi Mummy (@thebadimummy)

 

Të fundit

Merimangat e politikës

Nga Artur Ajazi Politika në Shqipëri, është tjerrur keqas për mbi 32 vjet në skuta të errëra, aq sa do...

Kryeministri japonez: Ndalimi i martesave brenda të njëjtit s*ks nuk është diskriminim

Kryeministri i Japonisë Fumio Kishida është kritikuar pasi tha se ndalimi i martesa brenda të njëjtit seks nuk është diskriminim. Javë më parë, ai i...

Nusja dhunon vjehrrit në Shkodër/ Të moshuarit e kallëzojnë në polici

Në Shkodër, policia ka nisur një procedim penal për një shtetase 39-vjeçare. Dyshohet se kjo shtetase ka ushtruar dhunë fizike ndaj vjehrrit të saj. Njoftimi i...

3 gjërat që duhet të bëni nëse keni probleme me kujtesën

Nuk ka rëndësi nëse drejtoni një biznes apo jeni thjesht të punësuar në një kompani, të gjithë kemi kode apo mbajmë shënime për takime...

Përfshihen nga flakët magazinat e fabrikës së miellit në Laç/ Rreth 40 milionë lekë dëm

Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 11:00 të mbrëmjes së kaluar, kur menjëherë janë lajmëruar forcat zjarrfikëse dhe efektivë të Policisë Kurbin, të...

Lajme të tjera

Web TV