E fundit/ Milan Skriniar refuzon rinovimin e kontratës me Interin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Milan Skriniar i ka thënë “Jo” Inter-it, duke refuzuar rinovimin e kontratës, të paktën për momentin.

Një ditë pas suksesit në Superkupën e Italisë, përfaqësuesit e sllovakut i kanë kthyer përgjigje drejtuesve të klubit zikaltër, duke i bërë të qartë se për momentin do të shqyrtojnë ofertat e tjera.

Ky është një sinjal i qartë që është shumë e vështirë që sllovaku të qëndrojë në Milano. Marotta bëri gjithçka për të joshur lojtarin, bëri një sakrificë ekonomike duke i ofruar 6,5 milionë euro në sezon, plus bonuse, por oferta e PSG, 9 milionë euro në sezon, ka bërë që Skriniar të refuzojë propozimin e Inter.

Të fundit

Alibeaj i përgjigjet Berishës: Një mendësi komuniste mund ta përdhosi kujtimin e heronjve

Kryetari i Komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka përkujtuar 2 prillin e 32 viteve më, ku humbën jetën...

“14 maji”/ Berisha: Sot mjerisht në monizëm, Alibashat nuk kanë merituar asnjë mbështetje

Sali Berisha tha është penduar për mbështetjen që i ka dhënë më parë Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt duke i cilësuar përsëri si “pengje”.  “Ska...

Masakra e 2 Prillit/ Meta: Të vendosur për të mbrojtur amanetin e martirëve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar reagimeve për demonstratën e 2 prillit të 1991 ku humbën jetën 4 qytetarë, martirë...

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë edhe një të papritur tjetër. Në...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Lajme të tjera

Web TV