Ndërpritet për disa minuta ndeshja Southampton-Aston Villa, arsyeja ishte një….. dron

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Është ndërprerë për disa minuta ndeshja Southampton-Aston Villa për shkak të një droni që ka fluturuar në stadiumin “St. Mary’s Stadium”.

Gjyqtari Michael Salisbury bisedoi me kapitenët e të dyja skuadrave përpara se lojtarëve t’u kërkohej të largoheshin nga fusha për arsye sigurie.

Futbollistët qëndruan disa momente në dhomat e zhveshjes, ndërkohë që ndeshja rinisi sërish. Rezultati vazhdon të jetë 0-0.

5a2c4e82-6ff9-4ace-b9b8-ca38e9ee641b.jpg

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV